Dell Pro Micro, QCM1255, Micro, R5-8500GE, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, 3RNBD
Kód: D1RXT
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Micro QCM1255Technické parametry *
Procesor: AMD Ryzen 5 8500GE (6 jader, 12 vláken, 3,4/5,0 GHz, 16 MB cache) *
Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty SODIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512GB SSD *
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics *
Připojení: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna *
Barva: Černá *
Zdroj: 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black *
vPro: ne
Konektivita Vpředu: *1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Type-C *1x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x Port náhlavní soupravy (kombinace sluchátek a mikrofonu) Vzadu: *2x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *2x Port USB 2.0 (480 Mb/s) s funkcí Smart Power-On *1x Port DisplayPort 1.4a (HBR3) *1x Port HDMI 2.1 (TMDS) *1x Ethernetový port RJ45 (až 1 Gb/s) *1x Port napájecího adaptéru *1x Slot pro bezpečnostní zámek Kensington a kroužek pro visací zámek *1x Volitelný port externí antény *1x volitelný port (HDMI 2.1 (FRL) / DisplayPort 1.4a (HBR3) / VGA / USB Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu a napájením / USB 3.2 Gen 2 / PS2 / Sériový port / Optický port )
Sloty *1x M.2 2230 slot pro kombinovanou kartu s technologií Wi-Fi a Bluetooth *2x M.2 2230/2280 slot 4. generace pro disk SSD
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 182,00 mm, Šířka: 36,00 mm, Hloubka: 178,00 mm *
Hmotnost: od: 1,17 - 1,39 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184938256 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Modelový rad: | Dell Pro Micro |
| Prevedenie: | Micro tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | QCM1255 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-8500GE |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
