Dell Pro Slim, Essential QVS1260, Slim, i3-14100, 8GB, 512GB, Intel int, W11P, 3R
Kód: JF9PV
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Slim Essential QVS1260Technické parametry *
Procesor: ,Intel Core i3 14100 (12 MB cache, 4 Cores, 8 threads, up to 4.7 GHz) *
Paměť: ,8GB, 8GBx1, DDR5, 4800MT/s *
Operační systém: ,Windows 11 Pro *
Kapacita disku: ,512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD *
Grafická karta: ,Intel UHD Graphics 730 with shared graphics memory *
Připojení: ,MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180W
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: ,Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: ,Dell Optical Mouse - MS116 (Black)
Konektivita Vpředu: *2 USB 2.0 ports *1 USB 3.2 Gen 1 port *1 USB 3.2 Gen 1 Type-C® port *1 Global headset jack Vzadu: *2 USB 2.0 ports with SmartPower On *2 USB 3.2 Gen 1 ports *1 DisplayPort 1.4 port *1 HDMI 2.1 (TDMS) port *1 RJ45 Ethernet port *1 Serial port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1 half-height Gen3 PCIe x16 slot *2 half-height Gen3 PCIe x1 slots *1 M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card *1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive *1 SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive
Rozměry a hmotnost *
Rozměry (ŠxVxH): 95x303,5x292 *
Hmotnost: Od 3,49kg
Záruka: ,3 roky ProSpt
Odkaz na stránky výrobce: ,https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-slim-essential-desktop/spd/dell-pro-qvs1260-slim-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184978870 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Dell Pro Slim |
| Prevedenie: | Slim |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | Essential QVS1260 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| USB 2.0 (predný): | 2 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Presný model CPU: | i3-14100 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
