Dell Pro Slim, QCS1250, Slim, U5-235, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, 3RNBD
Kód: G98JD
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Slim Desktop QCS1250Technické parametry *
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 235 (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz) *
Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Win 11 Pro MUI *
Kapacita disku: 512GB SSD *
Grafická karta: Intel UHD Graphics *
Připojení: No Wireless LAN Card *
Barva: Černá *
Zdroj: 180 W, Bronze
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black *
vPro: No vPro® support
Konektivita Vpředu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port *1x global headset jack Vzadu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports *1x DisplayPort™ 1.4a port *1x HDMI 2.1 (TMDS) port *1x VGA port (optional) *1x Serial port (optional) *2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional) *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional) *1x HDMI 2.1 port (optional) *1x DisplayPort™ 1.4a port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty *1x half-height Gen3 PCIe x16 slot *2x half-height Gen3 PCIe x1 slots *1x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card *1x M.2 2230/2280 slot for solid state drive *1x SATA 3.0 slots for 3.5-inch hard drive *1x SATA 3.0 slots for slim optical drive *1x security-cable slot (for a Kensington lock) *1x padlock ring
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm *
Hmotnost: od: 3,90 - 5,89 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-slim-desktop/spd/dell-pro-qcs1250-slim-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184935484 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Modelový rad: | Dell Pro Slim |
| Prevedenie: | Slim |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Model: | QCS1250 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (predný): | 2 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozmery pamäte: | UDIMM |
| Presný model CPU: | U5-235 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
