EVOLVEO Ania 14, chladicí podstavec pro notebook, červené podsvícení
Kód: ANIA14
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO Ania 14
EVOLVEO Ania 14, chladicí podstavec pre notebook, červené podsvietenie
Chladicí podstavec pre notebooky do uhlopriečky až 17,3", 5 x ventilátor 140 mm, 2 x USB, červené podsvietenie, regulácia otáčok
Odporúčané napájanie USB 3.0

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Plast a kov |
| Ventilátory | 5 x 40 mm |
| Rýchlosť ventilátora | 1000 - 1400 ± 10 % RPM |
| Kompatibilné s notebookmi | 11-17,3" |
| Hlučnosť | 20dBA |
| Konektory na zadnej časti | 2 x USB 2.0 |
| Jmenovité napätie: | DC 5V |
| Prúd | 0,75 A |
| Výkon | 3,75W |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 410 x 293 x 30 mm |
| Váha | 1015 g |
Čo je v balení
Kábel 65cm USB 2.0 - USB 2.0
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany a podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| EAN: | 8595683200974 |
| Typ príslušenstva: | Chladiace podložky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
