EVOLVEO Silens S1, Midi Tower, Transpar., Čierna
Kód: CAESILENSS1
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO Silens S1, case ATX
Odhlučněná ATX midi tower. Skříň je určená pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu ATX je kompatibilní i s formátem Micro ATX a Mini ITX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně. Spodní mřížka je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Součástí jsou dva tiché ventilátory pro lepší airflow.
Základní specifikace • 2x 3.5'' interní • 3x 2,5 '' SSD • maximální výška CPU chladiče: 160 mm • maximální délka VGA karty: 320 mm • výsuvný spodní prachový filtr pod zdrojem • kompatibilní základní desky: ATX, Micto-ATX, Mini-ITX
Přední I/O Porty a ovládání • 1 x USB 3.0 • 2 x USB 2.0 • 1 x HD audio
Ventilátory • 3 x 120 mm přední ventilátory – 1x instalovaný 120mm ventilátor • 1 x 120 mm zadní ventilátor - instalovaný 120mm ventilátor
Rozměry • H 390 x Š 200 x D 446 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595683202404 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 200 |
| Výška skrine (mm): | 446 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 390 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 4 |
| Značka a model: | EVOLVEO Silens S1 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 2 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
