cart
Košík
menu
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
D
truckzadarmo
Cisco Bussiness switch CBS350-48P-4G-EU
Cisco
Cisco Bussiness switch CBS350-48P-4G-EU
Kód: CBS350-48P-4G-EU
Záruka Doživotná
1 337.83 
Skladom: 2 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:52; Management:Web, SNMP/RMON
D
Cisco Business CBW 140AC Access Point
Cisco
Cisco Business CBW 140AC Access Point
Kód: CBW140AC-E
Záruka Doživotná
112.60 
Skladom: 2 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Acces Pointy, Bridge
D
D-Link DGS-1008D 8x10/100/1000 Desktop Switch
D-Link
D-Link DGS-1008D 8x10/100/1000 Desktop Switch
Kód: DGS-1008D/E
Záruka 2 roky
24.86 
Skladom: 16 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8
E
D-Link DES-1005D 5-portový 10/100 stolový prepínač
D-Link
D-Link DES-1005D 5-portový 10/100 stolový prepínač
Kód: DES-1005D/E
Záruka 2 roky
10.34 
Skladom: 9 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Desktop; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:5
E
truckzadarmo
D-Link DGS-1100-16V2 16-portový gigabitový inteligentný riadený prepínač, bez ventilátora
D-Link
D-Link DGS-1100-16V2 16-portový gigabitový inteligentný riadený prepínač, bez ventilátora
Kód: DGS-1100-16V2/E
Záruka Doživotná
142.56 
Skladom: 14 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:16; Management:Web
E
Grandstream GXP1625 [VoIP telefón - 2x SIP účet, HD audio, 3 programy.tlačidlá, prepínač 2xLAN 10/100Mbps, PoE]
GRANDSTREAM
Grandstream GXP1625 [VoIP telefón - 2x SIP účet, HD audio, 3 programy.tlačidlá, prepínač 2xLAN 10/100Mbps, PoE]
Kód: GXP1625
Záruka 2 roky
52.64 
Skladom: 5 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Typ zariadenia IP telefónie:Telefon; Technológia IP telefónie:SIP, H323
F
truckzadarmo
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
MikroTik
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
Kód: XS-31LC10D
Záruka 2 roky
126.16 
Skladom: 2 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode
G
PREMIUMCORD HDMI extender do 120 m cez LAN, cez IP, HDBitT
PremiumCord
PREMIUMCORD HDMI extender do 120 m cez LAN, cez IP, HDBitT
Kód: KHEXT120-1
Záruka 2 roky
116.92 
Skladom: 10 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Input:HDMI; Output:HDMI
D
truckzadarmo
Cisco Bussiness switch CBS110-16T-EU
Cisco
Cisco Bussiness switch CBS110-16T-EU
Kód: CBS110-16T-EU
Záruka Doživotná
133.25 
Skladom: 8 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:16
D
truckzadarmo
Cisco Bussiness switch CBS220-48T-4G-EU
Cisco
Cisco Bussiness switch CBS220-48T-4G-EU
Kód: CBS220-48T-4G-EU
Záruka 3 roky
412.58 
Skladom: 3 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:52; Management:Web, SNMP/RMON
E
truckzadarmo
TP-Link TL-SG3428XMP 24Gb 4x10G SFP+ Managed L2+ switch 384W POE+ Omada SDN
TP-link
TP-Link TL-SG3428XMP 24Gb 4x10G SFP+ Managed L2+ switch 384W POE+ Omada SDN
Kód: TL-SG3428XMP
Záruka 5 rokov
683.92 
Skladom: 1 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch
D
truckzadarmo
Tenda TEF1126P-24-410W PoE AF / AT switch - 24x PoE 100 Mb/s + 2x Uplink 1Gb/s RJ45/SFP,PoE+ 370W
Tenda
Tenda TEF1126P-24-410W PoE AF / AT switch - 24x PoE 100 Mb/s + 2x Uplink 1Gb/s RJ45/SFP,PoE+ 370W
Kód: TEF1126P-24-410W
Záruka 3 roky
229.63 
Skladom: 2 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:4; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch
D
truckzadarmo
Tenda TEG5312F Gigabit L3 Managed Switch, 10x RJ45 1Gb/s, 2x SFP, STP, RSTP, MSTP, IGMP, VLAN, Rack
Tenda
Tenda TEG5312F Gigabit L3 Managed Switch, 10x RJ45 1Gb/s, 2x SFP, STP, RSTP, MSTP, IGMP, VLAN, Rack
Kód: TEG5312F
Záruka 3 roky
133.66 
Skladom: 1 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON
D
Ubiquiti Quick-Mount držák pro Ubiquiti CPE jednotky
Ubiquiti
Ubiquiti Quick-Mount držák pro Ubiquiti CPE jednotky
Kód: QUICK-MOUNT
Záruka 2 roky
23.38 
Skladom: 8 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Druh:Konzoly, stojany
A
DIGITUS 4K HDMI EDID emulátor
Digitus
DIGITUS 4K HDMI EDID emulátor
Kód: DA-70466
Záruka 2 roky
15.26 
Skladom: 9 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
HDMI EDID Emulator, for extender, switches, splitter, matrix switcher, black Description HDMI EDID Emulator, for extender, switches, splitter, matrix switcher, black Emulates the EDID data for connected HDMI screens/monitors/TVs and solves possible
G
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
ATEN
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
Kód: KUETHERNET2
Záruka 2 roky
12.11 
Skladom: 1 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konvertor USB2.0 na RJ45 10/100 MBIT, Fast Ethernet Adapter, zařízení umožní připojit počítač s USB2
G
EVOLVEO PCIe WIFI Card 1200 Mbps, rozšiřující karta
Evolveo
EVOLVEO PCIe WIFI Card 1200 Mbps, rozšiřující karta
Kód: KAE-WIFI-PCIE
Záruka 2 roky
26.04 
Skladom: 1 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Druh IO zariadenia:IO karta / zariadenie pripojiteľné cez PCI / PCIe; Prevedenie:Interné
D
Emos Izolační páska PVC 15/10 bílá
PremiumCord
Emos Izolační páska PVC 15/10 bílá
Kód: ZVPEP02SK
Záruka 2 roky
0.48 
Skladom: 20 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emos Izolační páska PVC 15/10 bílá PVC 0,13 mm x 15 mm x 10 m Technické parametry: tloušťka 0,13 m
D
Emos Izolační páska PVC 15/10 hnědá
PremiumCord
Emos Izolační páska PVC 15/10 hnědá
Kód: ZVPEP06SK
Záruka 2 roky
0.48 
Skladom: 8 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emos Izolační páska PVC 15/10 hnědá PVC 0,13 mm x 15 mm x 10 m Technické parametry: tloušťka 0,13
D
Emos Izolační páska PVC 15/10 zelená/žlutá
PremiumCord
Emos Izolační páska PVC 15/10 zelená/žlutá
Kód: ZVPEP07SK
Záruka 2 roky
0.55 
Skladom: 2 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emos Izolační páska PVC 15/10 zelená/žlutá PVC 0,13 mm x 15 mm x 10 m Technické parametry: tloušťk
D
PremiumCord Sada montážní do racku ,4x šroub M6, 4x nut , 4x plastová podložka
PremiumCord
PremiumCord Sada montážní do racku ,4x šroub M6, 4x nut , 4x plastová podložka
Kód: ZZ-SCREW01SK
Záruka 2 roky
0.71 
Skladom: 20 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
PremiumCord Sada montážní do racku ,4x šroub M6, 4x nut , 4x plastová podložka - šroub M6 - plovouc
D
Zyxel PoE12-30W Multi Gig 1/2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
ZyXEL
Zyxel PoE12-30W Multi Gig 1/2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
Kód: POE12-30W-EU0101F
Záruka 2 roky
46.07 
Skladom: 7 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zyxel PoE12-30W Multi Gig 1/2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
E
Zyxel PLA6457 TWIN, AV2400 Mbps Pass-thru powerline
ZyXEL
Zyxel PLA6457 TWIN, AV2400 Mbps Pass-thru powerline
Kód: PLA6457-EU0201F
Záruka 2 roky
114.97 
Skladom: 1 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
System Specifications Standard Compliance ITU-T G.hn G.9963 IEEE 1905.1 IEEE 802.3/u/a
D
truckzadarmo
ZYXEL XS1930-12HP-ZZ0101F
ZyXEL
ZYXEL XS1930-12HP-ZZ0101F
Kód: XS1930-12HP-ZZ0101F
Záruka Doživotná
1 137.95 
Skladom: 1 ks
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:10 Gigabit Ethernet; Maximálny počet portov:8, 12; Management:Web; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.