HP Pro, 400 G9, Tower, i7-14700, 16GB, 512GB SSD, UHD 770, W11P, 3RNBD
Kód: 99Q33ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP Pro Tower 400 G9 HP Pro Tower 400 poskytuje uživatelům komerční výkon, zabezpečení a škálovatelnost pro rostoucí firmy. Tento počítač využívá nejnovější procesor Intel® a spolehlivé zabezpečení, které je neustále aktivní. Certifikace ENERGY STAR®
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-14700 (20 jader - 8P + 12E, 28 vláken, P-core 2,1/5,3 GHz, E-core 1,5/4,2 GHz, 33 MB cache)
Paměť: 16GB paměť DDR5-5600 MHz bez ECC RAM (1× 16 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: dvě jednotky HDD 3,5''
Optická jednotka: DVD-RW
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 770
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Intel® I219LM GbE LOM
Bezdrátová komunikace WLAN: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) Bluetooth®: Bluetooth 5.3
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP 125
Správa zabezpečení: podpora visacích zámků na šasi a lankových zámků, integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: SD Card Reader 4v1
Napájení: interní 260 W Platinum
Přední porty: * 1x konektor pro sluchátka/mikrofon * 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
Zadní porty: * 1x zvukový výstup * 1x napájecí konektor * 1x RJ-45 * 1x HDMI 1.4b * 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s * 1x DisplayPort™ 1.4a * 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s * 1x HDMI 2.1
Rozšiřující sloty: * 1x M.2 2230 * 1x M.2 2280 * 1x PCIe x1 * 1x PCI * 1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 15,5x30,8x33,7cm
Hmotnost: 5,31kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198415796233 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Modelový rad: | HP Pro |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 400 G9 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 260 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | i7-14700 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C922040044 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
