Lenovo Idea TAB PRO G2 Snapdragon 8s G4, 8GB, 128GB, 13", 3,5K, IPS, 800nit, 144Hz, touch, Pero, 13MP+8MP, 10200mAh, Android 16, šedá
Kód: ZAHD0103CZ2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Název produktu: LENOVO IDEA TAB PRO Gen 2Modelová řada: TB390FU
Typ / provedení / určení: 13" prémiový Android tablet se Snapdragonem 8s Gen 4, 8GB RAM, 128GB UFS 3.1, 3.5K 144Hz LTPS IPS displeje a čtyřmi JBL reproduktory s Dolby Atmos.
Bundle: xxx
Part Number: ZAHD0103CZ
Machine Type: ZAHD
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Barva: Luna Grey = šedá
Odolnost: IP52
Procesor: Qualcomm® Snapdragon® 8s Gen 4 (SM8735P) Mobile Platform (8C, 1x Cortex-X4 @3.2GHz + 3x Cortex-A720 @3.0GHz + 2x Cortex-A720 @2.8GHz + 2x Cortex-A720 @2.0GHz)
AI / kategorie: ne
Grafika: Integrovaná na chipsetu = Qualcomm® Adreno™ 825 GPU
Operační paměť: 8GB LPDDR5X on-board
Úložiště: 128GB UFS 3.1
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader (s podporou až 2TB při formátování exFAT)
Displej: LTPS, IPS, 13’’, 3,5K (3504x2190), lesklý, in-cell 10-point multitouch, 144Hz, 600 nitů typických (až 800nitů peak), 1400:1, 16:10, 99% DCI-P3, 4x 85° pozorovací úhly, 89% Screen-to-Body Ratio, TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (HW řešení), TÜV Rheinland® Full Care Display, Dolby Vision®, 319 PPI
Podpora pera: ANO, stylus Lenovo® Tab Pen Plus (4096 úrovní citlivosti na tlak, detekce sklonu, magnetické uchycení), součást balení
Ovládací prvky: multitouch (10p), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost)
Fotoaparát-kamera:
Zadní fotoaparát: 13.0MP, blesk, autofocus
Přední: 8.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ???
Senzory & Funkce: Akcelerometr + Gyroskop, RGB light senzor (ALS), Hallův senzor
Audio: 4x JBL® stereo reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos®, duální mikrofon
Čtečka otisků prstů: ne
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Komunikace: Bluetooth 6.0, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, nemá WWAN
Porty, sloty, konektory: 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0) s funkcemi napájení, DP-Out a USB-audio; 1x Card Reader slot, 1x 3-point Pogo-PIN konektor (k připojení klávesnice)
Operační systém: Android™ 16 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ion, 10200mAh (typickcých), nabíjecí
Výdrž na baterii: až 12,5 hodiin YouTube streamování; až 12,5 hodiny v prohlížeči Chrome
Napájení: BEZ ADAPTÉRU, doporučené minimum: 0V/4.5A (45W) USB-C® AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost (tablet): 598 g
Rozměry (tablet): 296.48 x 191.91 x 6.20 mm
Záruka: 2 roky kurýrem (1 rok na baterii)
Certifikace: Energy rating F, ENERGY STAR® 9.0, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (HW řešení), TÜV Rheinland® Full Care Display Certification
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU KONFIGURACI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 0199273482283 |
| Výrobca (tablety): | Lenovo |
| Uhlopriečka displeja (tablety): | 12,5" |
| Operačný systém (tablety): | Android 14.0 |
| HDMI výstup (tablety): | Ne |
| Android - verzia OS (tablety): | Android 14.0 |
| Počet jadier procesora (tablety): | 8 |
| Zariadenie 2v1 (tablety): | Ne |
| Rozlíšenie (tablety): | 2944x1840 (3K) |
| Frekvencia procesora (tablety): | 3,15 GHz |
| Výdrž batérie podľa výrobcu (tablety): | až 11 hod |
| Kapacita (tablety): | 256 GB |
| Veľkosť pamäte (tablety): | 8 GB |
| SIM slot (tablety): | Ne |
| Platforma (tablety): | Android |
| USB (tablety): | USB-C |
| Hmotnosť (tablety): | 601 - 700 g |
| MS Windows - verze OS (tablety): | Neobsahuje |
| GPS modul (tablety): | Ano |
| Lokalizácia: | Multijazyčná |
| Kamera pre videohovory (tablety): | Ano |
| Slot pre pamäťovú kartu (tablety): | Ano |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Fotoaparát (tablety): | Ano |
| Bluetooth (tablety): | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
