Acer Nitro V 15 AI (ANV15-42-R7K7) Ryzen 7 7445HS, 16GB, 1TB SSD, RTX 3050 6GB, 15,6" FHD IPS 165Hz, ESHELL Linux, herní notebook, černá
Kód: NH.U32EC.001
Neohodnotené
Skladom (do 72h) (1 ks)
Acer Nitro V 15 AI (ANV15-42-R7K7) - ESHELL Linux (Boot-up only) - AMD Ryzen™ 7 7445HS - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + M.2 (SSD) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6 (2C
Podrobný popis
Acer Nitro V 15 AI (ANV15-42-R7K7) - ESHELL Linux (Boot-up only) - AMD Ryzen™ 7 7445HS - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + M.2 (SSD) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 16Gbps - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - HD TNR Camera with 2Mic. - Amber backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB4® 40GBps - DisplayPort over USB-C via dGPU - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra Audio - Dual-fan systém - 57Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian black
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ 7
Model procesoru 7445HS
Rychlost procesoru 3,20 GHz
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 1532 MHz
Maximální grafický výkon do 65 W
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 165 Hz
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Jantarové podsvícení
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-polymerový (Li-Polymer)
Max. doba chodu na baterii 10 Hodin
Energie baterie 59 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
Fyzické charakteristiky
Výška 23,50 mm
Šířka 362,3 mm
Hloubka 239,9 mm
Hmotnost (přibližná) 2,10 kg
Barva výrobku Černá
Dodatočné parametre
Kategória: AMD Ryzen 7
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.1 kg
EAN: 4711474773845
Farba veka (NTB): Černá
Veľkosť pamäte (NTB): 16 GB
Počet voľných pamäťových slotov (NTB): 0
Operačný systém (NTB): Linux/Linpus/Eshell
Lokalizácia: CZ+SK+ENG
Výrobca (NTB): Acer
Záruka firma/fyz.osoba (NTB): 2 roky
Typ panelu (NTB): IPS
GPSR: Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Podsvietená klávesnica (NTB): Ano
Polohovacie zariadenie (NTB): Touchpad
Podpora AI (NTB): Ano
Počet USB portov (NTB): 4
Copilot+ PC: Ne
Numerická klávesnice (NTB): Ano
Typ displeja (NTB): Matný
Thunderbolt: Ne
Grafická karta (NTB): Dedikovaná 6GB
Uhlopriečka displeja (NTB): 15"