Acer Aspire 17, A17-51M-56AX, 5-120U, 17,3'', FHD, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, Gray, 2R
Kód: NX.J02EC.007
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Aspire 17 (A17-51M-56AX) * klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5 na desce
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17,3'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 60 Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: FHD USB TNR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano (bíle)
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.2)
Porty USB: * 1x USB-C™: USB4® 40Gb/s/Thunderbolt™ 4 (podpora DisplayPort přes USB-C/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W) * 2x USB 3.2 Gen1
Další porty: * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x HDMI 2.1 * 1x bezpečnostní slot Kensington * 1x napájecí konektor
Baterie: 50Wh Li-ion
Napájení: 65W, 3mm
Barva: šedá (Steel Gray)
Materiál: hliník + plast
Rozměry: 402,1x256,5x17,99mm
Hmotnost: cca 2,09kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474748850 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire 17 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 17,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,09 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | A17-51M-56AX |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | 3phy |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 256,5 |
| Šírka (mm): | 402,1 |
| Hĺbka (mm): | 17,99 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
