Acer Chromebook 311, CB311-12HT-C0ND, N100, 11,6'', 1366x768, T, 4GB, 128GB eMMC, UHD, Chrome, Silver, 2R
Kód: NX.KX2EC.001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Chromebook 311 (CB311-12HT-C0ND) * H1 TPM
Operační systém: Google Chrome
Procesor: Intel N-series N100 (4 jádra, 4 vlákna, 1,8/3,4 GHz, 6 MB cache)
Paměť: 4GB LPDDR5 na desce
Pevný disk: 128GB eMMC
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 11,6'' HD (1366x768) 16:9 lesklý IPS
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 24EU
Audio: stereo, 2x mikrofon
Web kamera: HD USB TNR (720p)
Čtečka otisků prstů: ne
Polohovací zařízení: OceanGlass™ Touchpad
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2)
Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 1 * 1x USB typ C™: USB 3.2 Gen 1 (až 5Gb/s, DisplayPort přes USB-C, USB nabíjení 5V/3A, DC-in port 5/9/15/20V/65W)
Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 50Wh Li-ion, 3článková
Napájení: 65W USB-C AC adaptér
Barva: stříbrná (Pure Silver)
Rozměry: 290x204,95x20,4mm
Hmotnost: 1,2kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chromebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711121966101 |
| Disk - typ: | Flash disk (EMMC) |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel N-series |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Chromebook 311 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Chromebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 4 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 4 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 11,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,2 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | CB311-12HT-C0ND |
| Displej - rozlíšenie: | 1366x768 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 128GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 0,8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel N |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 204,95 |
| Šírka (mm): | 290 |
| Hĺbka (mm): | 20,4 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | N100 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N923050326 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
