Acer Predator Helios 18 AI, PH18-73-953K, U9-275HX, 18'', 2560x1600, 64GB, 2TB, RTX 5080, W11H, Black, 2R
Kód: NH.QVYEC.003
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Predator Helios 18 AI (PH18-73-953K) * 2x ventilátor 6. generace AeroBlade™ 3D * PredatorSense App * klávesa Copilot * podsvícení loga + dynamické RGB ambientní podsvícení
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS)
Paměť: 2x 32GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): čtyři sloty DDR5 (4/2)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP5 + 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 18'' WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS Mini LED, 250Hz, DCI-P3 100%, 1000 nitů, podpora DDS, HDR 1000, Low blue
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080, 16G GDDR7
Audio: 6x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio, 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: per-key RGB + mechanické WASD + šipky MagKeys 4.0
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: FHD IR USB TNR
Síť: 5GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer 1750x + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB: * 2x USB typu C: USB 3.2 Gen 2x2 (až 20 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V, 3A/vstup DC 20V, 100W * 2x USB 3.2 Gen 2 * 1x USB 3.2 Gen 1
Další porty: * 1x RJ-45 (5G Ethernet) * 1x HDMI 2.1 * 1x čtečka SD karet * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 99Wh Li-ion
Napájení: 400W AC adapter
Barva: černá (Abyssal black)
Rozměry: 401x307,9x29,55mm
Hmotnost: 3,5kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474436139 |
| Disk - typ: | SSD + SSD |
| Displej - typ: | Mini LED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 5 Gbs |
| Modelový rad: | Acer Predator Helios 18 AI |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 16 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 18 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,5 |
| Farba: | Černá |
| Model: | PH18-73-953K |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 250 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 420 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 307,9 |
| Šírka (mm): | 401 |
| Hĺbka (mm): | 29,55 |
| Presný model CPU: | U9-275HX |
| Hmotnosť: | Těžší nad 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
