Apple iPad Air 11'', (M4) Wi-Fi + Cellular, 11'', 2360x1640, 12GB, 256GB, iPadOS26, Space Grey
Kód: MH7D4HC/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Air 11'' (M4) Wi-Fi + Cellular 256GB *Apple Intelligence
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M4, 8 jádrové CPU (3P+5E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 12GB
Pevný disk: 256GB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 10,86'' Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone
Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio, 2x mikrofon
Zadní fotoaparát: *12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, kontinuální autofokus při nahrávání videa, HEVC a H.264, časosběrné video se stabilizací
Přední webkamera: *12MP Center Stage na šířku, f/2,0, Smart HDR 4 *1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, Retina Flash s True Tone, sekvenční režim, FaceTime
Senzory: *Touch ID *tříosý gyroskop *akcelerometr *barometr *snímač okolního osvětlení
Určování polohy: *digitální kompas *Wi-Fi *mikrolokalizace iBeacon *GPS/GNSS *mobilní data
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 6 + 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4, gigabitové LTE s technologií MIMO 4×4, mobilní modem Apple C1X
Porty: *1x USB-C (až 10 Gb/s), nabíjení, DisplayPort *1x magnetický konektor *1x smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 28,93Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin/až 9 hodin v mobilní datové síti
Barva: vesmírně šedá
Rozměry: 247,6x178,5x6,1mm
Hmotnost: 465g
V krabici: *iPad Air *USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950811353 |
| Displej - typ: | Retina |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Apple M4 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Výdrž batérie v hod. (max): | do 9 |
| Senzory: | barometr, okolní osvětlení, Touch ID |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | 5G |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Modelový rad: | Apple iPad Air 11" |
| Displej - rozlíšenie (formát): | Retina |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Ne |
| Dokovacia klávesnica: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 11 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,465 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Farba - presná: | Space Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | (M4) Wi-Fi + Cellular |
| Displej - rozlíšenie: | 2360x1640 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | iPadOS |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ne |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 247,6 |
| Šírka (mm): | 178,5 |
| Hĺbka (mm): | 6,1 |
| Farba: | Šedá |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
