Apple iPad Pro 11'' (M4), Wi-Fi + Cellular, N.G., 11'', 2420x1668, 16GB, 1TB, iPadOS, Space Black
Kód: MWRP3HC/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Pro 11'' (M4) Wi-Fi + Cellular 1TB, displej s nanotexturou
Operační systém: iPadOS
Procesor: Apple M4, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 16GB
Pevný disk: 1TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 11'' Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2420x1668 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor, 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,4, centrování záběru, TrueDepth
Senzory: * G-senzor * přiblížení * okolního světla * gyroskop * barometr * LiDAR skener * čtečka obličeje (Face ID)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth 5.3 + Cellular 5G eSim
Porty: 1x Thunderbolt/USB 4
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 31,29Wh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Barva: vesmírně černá
Rozměry: 249,7x177,5x5,3mm
Hmotnost: 446g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195949468643 |
| Displej - typ: | Ultra Retina XDR |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Apple M4 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Modelový rad: | Apple iPad Pro 11" (M4) |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 1000 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 11 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,446 |
| Hmotnosť: | nad 1 kg |
| Farba - presná: | Space Black |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | Wi-Fi + Cellular, N.G. |
| Displej - rozlíšenie: | 2420x1668 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | iPadOS |
| Možnosť SIM: | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 249,7 |
| Šírka (mm): | 177,5 |
| Hĺbka (mm): | 5,3 |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
