ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM
Kód: 90DC00J0-B09040
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt PA602 Walnut Wood
Velikost skříně: Mid Tower
Podpora základových desek: Mini-DTX DTX Mini-ITX Micro-ATX ATX EATX (12''x10.9'')
Pole pro disková úložiště: 4 x 2.5''/3.5'' Combo Bay 4 x 2.5'' Bay
Rozšiřující sloty: 2 (přídavné vertikálně) 8
Přední I/O porty: Reset Button Fan Control Button 2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C 2 x USB 3.2 Gen1 1 x Audio jack
Podpora horních radiátorů: 420 mm, 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mm
Podpora předních ventilátorů: 2 x 200 mm
Podpora horních ventilátorů: 3 x 140 mm, 3 x 120 mm
Podpora zadních ventilátorů: 1 x 140 mm, 1x 120 mm
Předinstalované ventilátory - přední: 2 x 200 mm
Předinstalované ventilátory - zadní: 1 x 140 mm
Maximální výška CPU chladiče: 185 mm
Maximální délka GPU: 440 mm
Maximální délka PSU: 190 mm
Odnímatelné prachoveé filtry: Spodní, horní a přední
Maximální prostor pro cable management: 30mm
Rozměry: 593 x 560 x 245 mm
Váha: 15.8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636014281 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 245 |
| Výška skrine (mm): | 560 |
| Formát MB: | E-ATX, ATX, Micro ATX, ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 593 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x200mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 6 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x420 |
| Značka a model: | ASUS ProArt PA602 |
| Farba: | Hnědá |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
| Perforované čelo: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
