ASUS ExpertBook B5, B5605CCA-C516512, U5-225H, 16'', WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, bez OS, Gray, 3R On-Site
Kód: B5605CCA-C516512
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertBook B5 (B5605CCA-C516512) *klávesa Copilot *americký armádní standard MIL-STD 810H *certifikace TCO
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 1,7/4,9 GHz, E-core 1,3/4,3 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Čtečka čipových karet: ano
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10, širokoúhlý, antireflexní WVA, podsvícení LED, 300 nitů, NTSC 45%
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: Dirac, Smart Amp, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 1080p FHD + IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: *2x USB 3.2 Gen 1 typu A *2x Thunderbolt™ 4/USB4 s podporou zobrazení/Power Delivery
Další porty: *1x HDMI 2.1 TMDS *1x 3,5mm kombinovaný audio konektor *1x RJ45 Gigabit Ethernet *1x čtečka čipových karet *1x čtečka microSD karet *1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 63Wh, 3S1P, tříčlánková Li-ion
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: ochrana a zabezpečení HDD heslem uživatele, ochrana heslem uživatele při zavádění systému BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), snímač otisků prstu integrovaný se zapínacím tlačítkem, Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Security Level 2, 3
Barva: šedá (Gentle Grey)
Materiál: hliník
Rozměry: 358,4x253,9x17,5-17,9mm
Hmotnost: cca 1,78kg
Záruka: 3 roky OnSite Service (Next Business Day)
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-b5-b5605/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636514415 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook B5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,78 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | B5605CCA-C516512 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 253,9 |
| Šírka (mm): | 358,4 |
| Hĺbka (mm): | 17,5-17,9 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 63 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
