ASUS ExpertBook P5, PM5606CGA-OLEDR9641X, AI9-HX470, 16'', WUXGA, 64GB, 1TB, AMD int, W11P, Gray, 3R On-Site
Kód: PM5606CGA-OLEDR9641X
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertBook P5 G2 (PM5606CGA-OLEDR9641X) Copilot+ PC * armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 470 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,2 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD Ryzen™ AI až 55 TOPs
Paměť: 2x 32GB DDR5 SO-DIMM
Pevný disk: 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10, lesklý OLED, 300 nitů, 95% DCI-P3
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 890M Graphics
Audio: Dirac, Smart Amp, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 5MP s IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x USB-C 3.2 Gen 2 s podporou zobrazení/napájení * 1x USB-C 4.0 s podporou zobrazení/napájení * 2x USB-A 3.2 Gen 1
Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 90W AC, USB-C
Správa zabezpečení: Trusted Platform Module 2.0, Absolute Persistence 2.0 (Computrace), měření integrity systému BIOS, podpora automatické obnovy systému, Microsoft Secured-core PC, Microsoft Security Level 3, snímač otisků prstů integrovaný v tlačítku napájení, bezpečnostní slot Kensington Nano™ (6x2,5mm), IR webkamera s podporou Windows Hello
Barva: šedá (Misty Grey)
Materiál: hliník
Rozměry: 358,4x253,5x9,8-18mm
Hmotnost: cca 1,67kg
Záruka: 3 roky OnSite Service (Next Business Day)
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-p5-g2-16-amd/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 9 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636514026 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook P5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,67 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | PM5606CGA-OLEDR9641X |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 890M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 253,5 |
| Šírka (mm): | 358,4 |
| Hĺbka (mm): | 9,8-18 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | AI9HX-470 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 55 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
