ASUS ExpertBook P5, PM5406CGA-OLEDR7321X, AI7-445, 14'', WUXGA, 32GB, 1TB, AMD int, W11P, Gray, 3R On-Site
Kód: PM5406CGA-OLEDR7321X
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertBook P5 G2 (PM5406CGA-OLEDR7321X) Copilot+ PC * armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,6 GHz, 8 MB cache)
Neurální procesor: AMD Ryzen™ AI přes 40 TOPs
Paměť: 32GB DDR5 SO-DIMM
Pevný disk: 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10, lesklý OLED, 300 nitů, 95% DCI-P3
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: Dirac, Smart Amp, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 5MP s IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x USB-C 3.2 Gen 2 s podporou zobrazení/napájení * 1x USB-C 4.0 s podporou zobrazení/napájení * 2x USB-A 3.2 Gen 1
Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 90W AC, USB-C
Správa zabezpečení: Trusted Platform Module 2.0, Absolute Persistence 2.0 (Computrace), měření integrity systému BIOS, podpora automatické obnovy systému, Microsoft Secured-core PC, Microsoft Security Level 3, snímač otisků prstů integrovaný v tlačítku napájení, bezpečnostní slot Kensington Nano™ (6x2,5mm), IR webkamera s podporou Windows Hello, ASUS ExpertGuardian
Barva: šedá (Misty Grey)
Materiál: hliník
Rozměry: 312,7x227,1x10,4-18mm
Hmotnost: cca 1,33kg
Záruka: 3 roky OnSite Service (Next Business Day)
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-p5-g2-14-amd/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636514019 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook P5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,33 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | PM5406CGA-OLEDR7321X |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 227,1 |
| Šírka (mm): | 312,7 |
| Hĺbka (mm): | 10,4-18 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | AI7-445 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
