ASUS ROG Strix G16, G615LM-S5297W, U9-275HX, 16'', 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Gray, 2R
Kód: G615LM-S5297W
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Strix G16 (G615LM-S5297W)
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader, 24 vláken, až 5,4GHz, 36MB cache)
Neural procesor: AI Boost NPU až 13 TOPS
Paměť: 2x 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM (2/0)
Pevný disk: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Rozšiřitelné sloty pevného disku: 2x M.2 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' 2,5K (2560x1600, WXXGA) 16:10 antireflexní IPS, 240Hz, 500 nitů, 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, 8GB GDDR7
Audio: Dolby Atmos, AI noise-canceling technology, reproduktor, mikrofon
Webkamera: 1080P FHD + IR kamera pro Windows Hello
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení DisplayPort™ / power delivery (přenos dat až 40Gbps) * 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podporou zobrazení DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (přenos dat až 10Gbps) * 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (přenos dat až 10Gbps)
Další porty: * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x RJ45 LAN port
Zabezpečení: Ochrana heslem správce systému BIOS a heslem uživatele, Trusted Platform Module (firmware TPM), McAfee® 30 dní free trial
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 280W AC adaptér, Rectangle Conn
Barva: Eclipse Gray
Materiál: kov
Rozměry: 354x268x22,8-30,8mm
Hmotnost: cca 2,65kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/cz/laptops/rog-strix/rog-strix-g16-2025/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636414364 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS ROG Strix G16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,65 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | G615LM-S5297W |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 30,8 |
| Šírka (mm): | 354 |
| Hĺbka (mm): | 268 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U9-275HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
