ASUS ROG Zephyrus G14, GA403WR-NEBULA109X, AI9-HX370, 14'', 2880x1800, 32GB, 1TB, RTX 5070Ti, W11P, Gray, 2R
Kód: GA403WR-NEBULA109X
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: ROG Zephyrus G14 GA403WR-NEBULA109X
Barva: Eclipse Gray
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, až 5.1 GHz, 36MB cache) + AMD XDNA NPU až 50TOPS
Displej: 14'' 3K OLED (2880 × 1800), 120Hz, 16:10, 500 nitů, Pantone Validated, Dolby Vision HDR, ROG Nebula Display
Dotykový: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU (12GB GDDR7), MUX Switch + Advanced Optimus
Pevný disk: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Optická mechanika: Ne
Paměť: 32GB LPDDR5X 8000 (onboard)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4
Boční konektory: * 1x USB 4 (DP + PD) * 1x USB-C 3.2 Gen 2 (DP + PD + G-SYNC) * 2x USB-A 3.2 Gen 2 * 1x čtečka microSD (UHS-II) * 1x HDMI 2.1 FRL
Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II)
Webkamera: 1080p FHD IR pro Windows Hello
Mikrofon: Třímikrofonní pole
Rozměry: 31.1 × 22.0 × 1.59–1.83 cm
Hmotnost: 1.57 kg
Napájení: 200W AC adaptér (20V DC, 10A)
Klávesnice: Podsvícená Chiclet 1-Zone RGB s Copilot klávesou
Záruka: 2 Roky
Doplňující informace: Dolby Atmos, AI noise-canceling, Hi-Res, Smart Amp, Pluton Security, Secured-core PC (Level 3), Xbox Game Pass 3 měsíce
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387997970 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ROG Zephyrus G14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 12 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8000 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,57 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | GA403WR |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 200 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI9-HX370 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 73 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
