Dell Alienware, 16 Aurora AC16250, 7-240H, 16'', 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Blue, 2R
Kód: AC16250_RPLH-R_010_HOM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: Intel Core 7 240H (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,5/5,2 GHz, E-core 1,8/4,0 GHz, 24 MB cache) *
Paměť: 32 GB: 2x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s *
Operační systém: Windows 11 Home *
Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2 *
Displej: 16.0'' WQXGA (2560x1600), WVA, ComfortViewPlus 300nitů, 120 Hz, Antireflexní, sRGB 100 % *
Grafická karta: Nvidia GeForce RTX 5060 8GB *
Webkamera: FHD 30FPS *
Připojení: MediaTek Wi-Fi 6 MT7925 2x2 + Bluetooth 5.4 *
Baterie a napájení: 6článková, lithium-iontová, 96Wh, adaptér 180 W *
Barva: tmavě modrá (Interstellar Indigo)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
Podsvícená klávesnice Anglická -
numerická klávesnice *
Smart Card Reader s NFC: ne *
Čtečka otisku prstu: ne *
Thunderbolt 4: ne *
vPro: ne *
Ethernetový port RJ-45: ano *
WWAN: ne
Konektivita *1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Typ-C s rozhraním DisplayPort a funkcí napájení *1x Port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) Typ-C s rozhraním DisplayPort *2x Port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x Univerzální zvukový port *1x Port HDMI 2.1 *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Port napájecího adaptéru
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 15,20 - 18,61 mm, Šířka: 356,98 mm, Hloubka: 265,43 mm *
Hmotnost: cca 2,49 kg
Záruka 2 roky Collect & Return
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-ca/shop/gaming-laptops/alienware-16-aurora-gaming-laptop/spd/alienware-aurora-ac16250-gaming-laptop#offers-anchor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184990872 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Alienware |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,49 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | 16 Aurora AC16250 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 18,61 |
| Šírka (mm): | 356,98 |
| Hĺbka (mm): | 265,43 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 7-240H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 96 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
