Dell Pro 14, PC14250, 7-150U, 14'', WUXGA, 16GB, 512GB, Iris Xe, W11P, Black, 3RNBD
Kód: HVFX4
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: Intel Core 7 150U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,8/5,4 GHz, E-core 1,2/4,0 GHz, 12 MB cache) *
Paměť: 16 GB: 1x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors) *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512 GB SSD *
Displej: 14'', Non-Touch, FHD+, 300 nitů, 45% NTSC, Anti-Glare *
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 96EU *
Webkamera: FHD HDR + IR kamera, rozpoznávání obličeje, TNR, krytka kamery, mikrofon *
Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 bezdrátová karta *
Baterie a napájení: 3článková, 55Wh, možnost nabíjení ExpressCharge™, možnost nabíjení ExpressCharge™ Boost, Adaptér 65 W (USB-C) *
Barva: Černá (Magnetite)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská *
Smart Card Reader s NFC: ne *
Čtečka otisku prstu: Ano *
Thunderbolt 4: Ano *
vPro: ne *
Ethernetový port RJ-45: Ano *
WWAN: Ne
Konektivita *1x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort 2.1 v alternativním režimu / USB Type-C / USB4 / Power Delivery 3.1 *1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s technologií PowerShare *1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) *1x Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typu C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu/Power Delivery *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Port pro napájecí adaptér *1x Univerzální zvukový port *1x port HDMI 2.1 TMDS *1x slot pro klínový bezpečnostní zámek
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 18,89 - 20,37 mm, Šířka: 313,70 mm, Hloubka: 225,30 mm *
Hmotnost: cca 1,35 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184939840 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R OSS (NBD) |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,35 |
| Farba: | Černá |
| Model: | PC14250 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 20,37 |
| Šírka (mm): | 313,70 |
| Hĺbka (mm): | 225,30 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | 7-150U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030068 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
