Endorfy Ventum 200 Air
Kód: EY2A002
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Zabalte komponenty do robustní pevnostní PC skříně s oknem z tvrzeného skla - Ventum 200 Air. A mimochodem, nezapomeňte se teple obléknout, protože její interiér je vzdušný jako místnost plná větrných mlýnů. Je to záměrné přirovnání, protože Ventum 200 Air pojme až 8 ventilátorů - včetně 4 (!) černých (!!) Stratus PWM (!!!), které vám pro začátek dáváme k dobru - takže se vaše komponenty nebudou přehřívat ani při náročných úlohách. *Strana z tvrzeného skla *Síťovaný přední panel *Pohodlné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Kompaktní provedení *3 úložné držáky
Model: ENDORFY Ventum 200 Air
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry: 440×211×373
Maximální velikost chladiče CPU: 161
Maximální délka VGA karty: 315
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 1x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 7 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 4 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: síťovaný * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A *1× Headphones 3,5mm minijack *1× Microphone 3,5mm minijack *1× POWER button *1× RESET button
Hmotnost: 5,5kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/ventum-200-air/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666211 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 216 |
| Výška skrine (mm): | 440 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 373 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Ventum 200 Air |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
