GEMBIRD Držák TV WM-55F-02, 32"-55" (40kg), pevný
Kód: WM-55F-02
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, pevný
- Ťažký oceľový držiak na TV na stenu
- Podporuje väčšinu 32" - 55" LCD TV
- Kompatibilný s VESA, max. 400 mm x 400 mm
- Vzdialenosť od steny: 25 mm
- Praktická integrovaná vodováha pre dokonalé vyrovnanie
- Zahŕňa všetok potrebný inštalačný materiál

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Veľkosť TV | 32" - 55" |
| Nosnosť | 40 kg |
| VESA Kompatibilita | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400 mm |
| Hmotnosť | 1.14 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.26 kg |
| EAN: | 8716309126014 |
| Druh TV príslušenstva: | Držiaky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
