GEMBIRD Držák TV WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), tenký, pevný
Kód: WM-S80F-01
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (5 KS)
Druh TV príslušenstva:Držiaky
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, pevný
  • Štíhly oceľový držiak na stenu pre TV
  • Podporuje väčšinu 37” - 80” LCD TV
  • Kompatibilný s VESA, max. 600 mm x 400 mm
  • Vzdialenosť od steny: 17 mm
  • Zahŕňa všetok potrebný inštalačný materiál
Špecifikácie
Technické špecifikácie
MateriálOceľ, ABS plast
Veľkosť TV37” - 80”
Nosnosť50 kg
VESA Kompatibilita200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm