GENIUS bezdrátový headset TWS HS-M905BT Light Purple, Bluetooth 5.3, USB-C nabíjení, fialová
Kód: 31710025401
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius headset špunty
Bezdrôtový headset založený na technológii Bluetooth poskytuje bohatý zvukový prehľad. Headset disponuje vstavaným mikrofónom. Prepínanie skladieb či príjem hovorov je jednoduché pomocou dotykového ovládania. Pri plnom nabití vydrží až 4 hodiny prevádzky.
Súčasťou balenia je USB-C kábel.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Typ konektora | Bluetooth 5.3 |
| Batéria | |
| Výdrž batérie | 2x 4 h + 20h (2x Slúchadlo + púzdro) |
| Kapacita batérie | 2x 40mAh + 200 mAh (2x Slúchadlo + púzdro) |
| Dobíjací konektor | USB-C |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 49,6 x 45,3 x 25,6 mm |
| Váha | 22 g + 2x 7 g (Púzdro + 2x Slúchadlo) |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 4710268260486 |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Štuple |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
