GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor G34WQC2, VA, 21:9, 3440x1440 QHD, 200Hz, 450 cd, m2, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
Kód: G34WQC2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE G34WQC2
Monitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory fungujú ako synergický efekt a vytvárajú z komponentov počítača to najlepšie. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové špecifikácie a kvalitu, užívatelia si tak môžu naozaj užívať špičkový výkon bez nutnosti extravagancie.
34" 1500R VA panel vám ponúkne pohľad bližší k ľudskému oku než plochý monitor, čo vám poskytne pohlcujúci pocit.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 34" |
| Displej | VA 1500R |
| Rozlíšenie | 3440 x 1440 WQHD |
| Sýtosť farieb | 95% DCI-P3/125% sRGB |
| Jas | 450 cd/m2 |
| Kontrast | 4000:1 |
| Odozva | 1ms GTG |
| Obnovovacia frekvencia | 200Hz |
| Spotreba | 37 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 2x DisplayPort 1.4 1x Slúchadlový zásuvka |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-Free HBR3 |
| Nastaviteľnosť | |
| Otáčanie | -5°~+21° |
| Naklápanie | -15°~+15° |
| Nastavenie výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Áno |
| Rozmery | 808 x 534.6 x 220 mm |
| Váha | 7.36 kg |
Čo je v balení
1x DisplayPort kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 10.13 kg |
| EAN: | 4719331870294 |
| Jas (cd/m2): | 450 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 34 |
| Rozlíšenie: | 3440x1440 |
| Vlastnost: | Prohnutý |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Zakrivený panel, HDR, Redukce blikání (flicker-free) |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack, HDMI |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 2 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 21:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Kontrast:1: | 4000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 7.36 |
| Energetická trieda: | G |
| Rozhranie: | HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
