HP 22, 22-dg0003nc, 21,5'', FHD, i3-N300, 8GB, 512GB SSD, UHD Xe, W11H, White, 2R
Kód: AR8G9EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP All-in-One Desktop 22-dg0003nc
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-N300 (8 jader, 8 vláken, 1,8/3,8 GHz, 6 MB cache)
Paměť: 1x 8GB DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Pevný disk: 512GB SSD M.2 PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: 1x M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 54,5 cm (21,5”), FHD (1920 × 1080), VA, tenký rámeček na třech stranách, antireflexní, 250 nitů a 99% sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics Xe 750 32EU
Audio: Dva reproduktory 2 W
Webkamera: 720p kamera HP True Vision HD pro ochranu soukromí s dočasným potlačením hluku a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Klávesnice: Bílá kabelová klávesnice HP 125 USB
Myš: Bílá kabelová myš HP 125 USB
Síť: 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6 (1x1) a Bluetooth® 5.3
Zabezpečení: * TPM 2.0
Zadní porty: * 1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s * 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s * 2× USB 2.0 Type-A * 1× výstupní port HDMI 1.4 * 1× konektor pro sluchátka/mikrofon * 1× RJ-45
Rozšiřující sloty: * 2x M.2 (1x pro SSD, 1x pro WLAN)
Napájení: 65W napájecí adaptér Smart AC
Barva: Kašmírová bílá
Rozměry (ŠxHxV): 493,5 x 169,9 x 382,7 mm
Hmotnost: cca 4,17 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198701567639 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelový rad: | HP 22 |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Počet USB portov (celkom): | 5 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 21,5 |
| Model: | 22-dg0003nc |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,8 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel N |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i3-N300 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Bílá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
