HP 777 DesignJet Printhead
Kód: 3EE09A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP 777 DesignJet Printhead
Parametre
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 146.8 x 131.4 x 27.7 mm |
|---|---|
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 5.78 x 5.17 x 1.09 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 146.8 x 131.4 x 27.7 mm |
| Hmotnosť | ~82 g |
| Hmotnosť balenia | ~107 g |
| Hmotnosť balenia | ~0.24 lb |
| Hmotnosť palety | ~266.84 kg |
| Hmotnosť palety | ~588.28 lb |
| Počet na palete | 1920 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance (údržba) pre atrament |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 193905635269 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
