HP OmniStudio X, 32-c1011nc, 31,5'', 4K UHD, U7-258V, 32GB, 2TB, Arc Xe, W11P, Strieborná, 2R
Kód: BQ5F5EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP OmniStudio X All-in-One 32-c1011nc Desktop PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (max. 4,8 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 12 MB mezipaměti L3, 8 jader, 8 vláken)
Paměť: 32GB paměť LPDDR5x-8533 MT/s (integrovaná)
Pevný disk: Jednotka SSD 2 TB PCIe® NVMe™ M.2
Optická jednotka: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc 140V
Audio: Dva reproduktory 5 W, DTS:X® Ultra, Poly Studio
Bezdrátová síť: Bezdrátová karta Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Displej: 31.5'' diagonal, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 550 nits, 95% DCI-P3
Klávesnice a myš: Klávesnice a myš HP 710 USB Meteor stříbrná
Kamera: 5Mpx infračervená kamera s časovou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Napájení: 280W napájecí zdroj 80 Plus s certifikací Platinum
Porty zadní: *2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s *1x konektor pro sluchátka/mikrofon *1x konektor RJ-45 *1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gb/s (DisplayPort™ 1.4 In/Out)
Porty boční: *1 port USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s *2 porty USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
Video konektory: *1x HDMI-out 1.4 *1x HDMI-in 2.1
Barva: Meteoricky stříbrná
Rozměry: 714,8 × 200 ×565,5
Hmotnost: 9,56 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251448355 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Modelový rad: | HP OmniStudio X |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Počet USB portov (celkom): | 6 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Model: | 32-c1011nc |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Presný model CPU: | U7-258V |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Stříbrná |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
