HP OmniStudio X 27-cs0001nc, 27" IPS 4K UHD, Core Ultra 5 125H, 32GB, 1TB SSD, Intel Arc, RJ45, výškově stavitelný, 2y, WIN 11 H
Kód: B28A8EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměť:Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 125H (až 4,50 GHz, 18 MB mezipaměti, 14 jader) Meteor Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska: Keelung
Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2 × 16 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky:
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek: 1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
Funkce systému:
Grafická karta: Intel® Arc
Typ monitoru:
Antireflexní nedotykový IPS displej s úhlopříčkou 68,6 cm (27")
4K UHD rozlišení 3840 × 2160
Jas 350 nits (cd/m2)
Barevný gamut 99% sRGB
Flicker Free
Low Blue Light
Zvuk:
Poly Studio
2× reproduktor 2 W
Web kamera: 5MP infračervená kamera s integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Síťové rozhraní:
Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Bezdrátová karta Intel® WiFi 7 BE200 (2x2) s Bluetooth 5.4
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2x2 s DisplayPort 1.4 (přenosová rychlost signálu 20 Gb/s)
1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
4× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory:
1× HDMI 1.4 - výstup
1× HDMI 1.4 - vstup
Rozšiřující sloty:
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
Klávesnice: Bezdrátová klávesnice HP 710
Myš: Bezdrátová myš HP 710
Rozměry produktu (š x h x v): 61,24 × 20,0 × 53,71 cm
Hmotnost produktu: 8,4 kg
Provedení: Multifunkční zařízení
Nastavení polohy:
Náklon: - 1 až + 16°
Výškově nastavitelný stojan (100 mm)
Požadavky na napájení: Externí 180 W zdroj
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 0198828544681 |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 3840x2160 (UHD) |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Veľkosť pamäte (PC): | 32 GB |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 2 roky |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Dotykový displej (All-in-One): | Ne |
| Výrobca (PC): | HP |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 27" a větší |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Home |
| Veľkosť HDD (PC): | 1 TB |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Procesor (PC): | Intel Ultra 5 |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Copilot+ PC: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
