HP Pro/400 G9/Tower/i5-12500/8GB/512GB SSD/UHD 770/DOS/3RNBD
Kód: 9M8J3AT-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Pro Tower 400 G9FreeDOS (BEZ operacného systému)
Procesor: Intel® Core i5-12500
Pamät: 8 GB DDR4
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD
Optická mechanika: neobsahuje
Grafická karta: Intel® UHD 770
• LAN, 1x USB-C 3.2, 6x USB 3.2, 2x USB 2.0, DisplayPort, HDMI, klávesnica, myš
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.17 kg |
| EAN: | 198122006069 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zdroj: | 260 W |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | DOS |
| Bluetooth: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Paměť - velikost (GB): | 8GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 3200 MHz |
| Model: | 400 G9 |
| Operační paměť přesná (GB): | 8GB (1x 8GB) |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x (zadní): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 ks |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| DP (počet): | 1 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generace/řada CPU: | Intel 12. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| FireWire (IEEE): | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | i5-12500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 ks |
| Počet LAN portov: | 1x |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C922040044 |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics 770 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
