HP VGA NVIDIA RTX A4000 16 GB GDDR6, PCIe 4.0x16 Karta, 4x zobrazovací port
Kód: B5CH7AA
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
NVIDIA RTX PH x2xxx 4mDP Graphics
Parametre
| Rozmery (š x h x v) | 68.58 x 167.64 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 308 g |
| Záruka | Trojročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Bulkhead Bracket; Installation Guide; Warranty |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| EAN: | 198990076775 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Použití grafické karty: | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 4 |
| Počet HDMI portů: | 0 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
