HP Z2 SFF G1i U7-265K/32GB/512GB+1TB/A1000/W11P
Kód: B34KZES-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Z2 SFF G1
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra7 265K vPro (20C/5.5GHz)
Paměť: 32GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 4 / 3
Pevný disk: 512GB Z Turbo + 1TB NVMe SSDs
Čtečka paměťových karet: Ne
Grafická karta: NVIDIA RTX A1000 8GB
Ethernet: Ano
Klávesnice: Ano
Myš: Ano
Napájení: 500W PSU
Přední porty: *headphone/microphone combo *4x SuperSpeed USB Std-A 10Gbps port *2x SuperSpeed USB-C® 20Gbps port (charge supports up to 5V/3A)
Zadní porty: *Audio line in/ line out *2x DisplayPort 1.4 ports *3x SuperSpeed USB Std-A 480Mbps ports *1x 1GbE LAN *2x SuperSpeed USB Std-A 5Gbps ports *Nano Security Lock Slot *Flex IO
Rozměry: 303.5x100x308mm
Hmotnost: Od 4kg
Záruka: 3 roky onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485260952 |
| Disk - typ: | SSD + SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Modelová řada: | HP Z2 |
| Provedení: | MiniTower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1i |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 1,5TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,9 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 2 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 500 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Přesný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX A1000 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
