Kingston SDXC karta 128GB Canvas Go! Plus, R:200, W:160MB, s, Class 10, UHS-I, U3, V30
Kód: SDG4/128GB
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingstonov Canvas Go! Plus 128GB
Kingstonov Canvas Go! Plus SD je určený pre dobrodruhov, ktorí sa neustále snažia dosiahnuť dokonalý záber. S vynikajúcou prenosovou rýchlosťou až 200 MB/s Canvas Go! Plus SD urýchľuje váš pracovný postup a efektivitu, takže budete mať viac času na to, aby ste na svojej ďalšej ceste pozdvihli svoju kreativitu do nových výšin.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita | 128 GB |
| Formát | SDXC karta |
| Rýchlosť čítania / zápisu | Až 200 / 160 MB/s |
| Rýchlostná kategória | Class 10, UHS-I, U3, V30 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617347708 |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC) |
| Kapacita (v GB): | 128 |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 190 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 150 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| UHS: | U3, UHS-I |
| Video Class: | V30 |
| Adaptér: | Ano |
| Typické použití: | Hraní náročných her, Nahrávání 4K videí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
