Lenovo IdeaCentre, AIO 24AKP10, 23,8'', FHD, R5-220, 16GB, 512GB, AMD int, bez OS, Šedá, 3R
Kód: F0JC000ECK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Lenovo IdeaCentre AIO 24AKP10
Operační systém: Ne
Procesor: AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet pozic (celkem / Volné): 2 / 1
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3341 codec
Displej:23.8'' FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch
Kamera: 5.0MP
Klávesnice: USB Calliope Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Cloud Grey
Síť: Ne
Bezdrátová síť: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Zadní konektory: *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x HDMI®-in 1.4 *1x HDMI®-out 2.1 TMDS *1x Ethernet (RJ-45) *1x power connector
Boční konektory: *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Rozměry: 539.5 x 192.1 x 431.17 mm
Hmotnost: Okolo 6kg
Barva: Cloud Grey
Napájení: 90W 89% Adapter
Záruka: 3 roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_24AKP10?M=F0JC000ECK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271887103 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaCentre |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Počet USB portov (celkom): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Model: | AIO 24AKP10 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-220 |
| Počet LAN portov: | 0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
