Lenovo IdeaCentre, 01IRH10R, Mini, 5-210H, 16GB, 512GB, UHD Xe, bez OS, 1, 2R
Kód: 91B2000RMKSSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R * 2x ventilátor
Provedení: Mini PC/Tiny (1l)
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core 5 210H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, E-core 1,6/3,6 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Maximální velikost paměti: až 32 GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Pozice pro interní jednotku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: kodek Realtek® ALC256, HD
Síť: 2,5 GbE (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Klávesnice: ne
Myš: ne
Správa zabezpečení: firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC
Systém VESA: ne
Napájení: 150W 92%
Přední porty: * 1x USB-C® (USB 10 Gb/s/USB 3.2 Gen 2) * 1x USB-A (USB 10 Gb/s/USB 3.2 Gen 2), s funkcí Always On * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
Zadní porty: * 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4/USB4® 40 Gb/s), s DisplayPort™ 1.4 * 1x USB-A (USB/USB 2.0) * 2x USB-A (USB 10 Gb/s/USB 3.2 Gen 2) * 1x HDMI® 2.1 TMDS * 1x DisplayPort™ 1.4b * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty: * 3x M.2 (jeden pro WLAN, dva pro SSD)
Barva: Luna Grey
Rozměry: 191×195×42,7mm
Hmotnost: cca 1,8kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_Mini_01IRH10R?M=91B2000RMK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157549081 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaCentre |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | TPM security chip |
| Klávesnica: | Ne |
| Myš: | Ne |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 01IRH10R |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 1 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 150 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 1 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 5-210H |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
