Lenovo IdeaPad 5 2-in-1, 16IAL10, U5-225H, 16'', WUXGA, T, 16GB, 512GB, Intel int, bez OS, Gray, 2R
Kód: 83KS003YCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10
Operační systém: ne
Procesor: Intel® Core Ultra 5 225H 14 jader - (4 P-core + 8 E-core + 2 LP E-core) / 14 vláken, P-core 1,7/4,9GHz, E-Core 1,3/4,3GHz, LPE-Core 0,7/2,5GHz, 18MB Intel Smart Cache
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-8000
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB integrovaná LPDDR5x-8000
Pevný disk: 512 SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka microSD karet
Displej: Dotykový 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů lesklý, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light, Glass,
Grafická karta: Integrovaná Intel® Arc™ 130T GPU
Audio: kodek Realtek® ALC3287, Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou
Pero: Digitální pero Lenovo® 2
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.4
Další konektory: * 1x HDMI® 1.4b * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x Čtečka microSD karet
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0
Baterie: Integrovaná 57 Wh
Napájení: nemá adaptér
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník (vrch), PC-ABS + 40 % GF (spodek)
Rozměry(ŠxHxV): 356 x 255 x 18,4 mm
Hmotnost: od 2 kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_5_2_in_1_16IAL10?M=83KS003YCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274946814 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8000 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Jiné slitiny |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,0 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16IAL10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 18,4 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 255 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-225H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
