Lenovo IdeaPad Slim 5, 14IRH10, i7-13620H, 14'', WUXGA, 16GB, 1TB SSD, UHD, bez OS, Blue, 2R
Kód: 83HR001FCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10 * splňuje armádní standard MIL-STD-810H
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core i7-13620H (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Paměť: 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5600
Paměťové sloty (celkem/volné): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) OLED 400 nitů lesklý, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Audio: HD, 2x 2W, optimalizované s Dolby Audio™, 2x mikrofon
Web kamera: FHD 1080p + IR, ToF senzor
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad Mylar®, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75x120mm
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Porty USB: * 2x USB-A (USB 5Gb/s, USB 3.2 Gen 1) - 1x vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB 5Gb/s, USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další porty: * 1x HDMI® 1.4b * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x čtečka microSD karet
Bezpečnostní čip: firmware TPM 2.0
Baterie: integrovaná li-polymerová 60Wh
Napájení: 65W USB-C®
Barva: modrá (Cosmic Blue)
Materiál: hliník
Rozměry: 313,4x222x16,9mm
Hmotnost: od 1,39kg
Záruka: 2 roky (3 roky po registraci)
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_5_14IRH10?M=83HR001FCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198155495694 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Zoner logo |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,39 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | 14IRH10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 222 |
| Šírka (mm): | 313,4 |
| Hĺbka (mm): | 16,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i7-13620H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
