Lenovo IdeaTab Pro ??G2 12.7'', 2944x1840, 8G, 256, AN14
Kód: ZAHD0018CZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Idea Tab Pro Gen 2
Operační systém: ,Android 16 or Later
Procesor - typ: ,Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 (SM8735P)
Procesor - počet jader: ,8
Procesor - frekvence: , *1x Cortex-X4 / 3.2GHz *3x Cortex-A720 / 3.0GHz *2x Cortex-A720 / 2.8GHz *2x Cortex-A720 / 2.0GHz
Grafický čip: ,Integrovaný ,Qualcomm Adreno 825 GPU
RAM (GB): ,8GB Soldered LPDDR5X
Vnitřní paměť (GB): ,256
Paměťové karty: ,microSD
Technologie displeje: ,IPS
Velikost hlavního displeje (palce): ,13
Rozlišení (px): ,3504 x 2190
Obnovovací frekvence (Hz): ,144
Jas (cd/m2): ,800
Poměr stran: ,16:10
Konektivita - přenos dat: , *Wi-Fi 7 *Bluetooth 6.0
Výbava: , *dual microphone
Fotoaparát: , *zadní:13 MP se svítilnou *přední (Selfie): 8 MP
Reproduktory: , *4 JBL speakers, optimized with Dolby Atmos
Senzory: , Accelerometer + Gyroscope sensorHall sensorRGB sensor
Baterie: , *kapacita baterie [mAh]:10 200
Ostatní HW: , *klávesnice u tabletu: Ne *stylus u tabletu: Ano
Rozměry (mm): ,296.48 x 191.91 x 6.20
Hmotnost (g): ,598
Barva: ,Šedá
Obsah balení: , *Tablet *Stylus
Záruka: ,2 Roky
Stránka výrobce: ,https://psref.lenovo.com/l/Detail/Idea_Tab_Pro_Gen_2?M=ZAHD0018CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199273481347 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Snapdragon 8s Gen 4 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Obsah balenia: | Tablet, Stylus |
| GPS: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | Accelerometer, Gyroscope sensor, Hall sensor, RGB sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Modelový rad: | Lenovo Idea Tab Pro |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Verzia OS: | Android 16 |
| Lightning: | Ne |
| Dokovacia klávesnica: | Ne |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | 800Nits, 144Hz |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 598 |
| Hmotnosť: | od 0,501 do 0,650 kg |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Model: | Gen 2 ZAHD0018CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 3504x2190 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 10200 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | Android |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 2TB |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 6,20 |
| Šírka (mm): | 296,48 |
| Hĺbka (mm): | 191,91 |
| Farba: | Šedá |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
