Yoga 7 2in1 14''2.8K, Ultra7, 16G, 1T, INT, W11H GREY
Kód: 83JQ0043CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo Yoga 7 2v1 14ILL10 Copilot+ PC * armádní standard MIL-STD-810H * Intel® Evo™
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Integrovaný Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-8533
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 16GB, nelze navýšit
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 14'' 2,8K WQXGA+ (2880x1800) OLED, 500 nitů, lesklý/ochrana proti otiskům prstů, 100% DCI-P3, 120 Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, sklo
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (výškové reproduktory), optimalizované s Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), kodek Realtek® ALC3306, HD, 4x mikrofon
Webkamera: 5MP + IR se závěrkou
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad s povrchem Mylar®, podpora Precision TouchPad (PTP), 75x120mm
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstu: ne
Pero: Lenovo® Yoga®
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Porty USB: * 1x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1), Always On * 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4/USB4® 40Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Další porty: * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x HDMI® 1.4b * 1x čtečka microSD karet
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 70Wh Li-Pol
Výdrž baterie: 13,5h (MobileMark® 30@250 nitů)
Napájení: 65W, USB-C® (3pin)
Barva: Luna Grey
Materiál: hliník
Rozměry: 317x228x15,45mm
Hmotnost: cca 1,38kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_7_2_in_1_14ILL10?M=83JQ0043CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198156991362 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Gaming logo |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga 7 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,38 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 14ILL10 |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 15,45 |
| Šírka (mm): | 317 |
| Hĺbka (mm): | 228 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-256V |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
