Lenovo YGS7 14'' WUXGA, AI5, 16G, 512, INT, W11H Teal
Kód: 83JY0022CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10
Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-7500
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB LPDDR5x-7500
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14'' WUXGA (1920 x 1200) OLED 600 nitů (špičkový) / 400 nitů (typický) lesklý, 100 % DCI-P3, 60 Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 500, X-Rite®
Grafická karta: AMD Radeon 840M Graphics
Audio: kodek Realtek® ALC3306, 4 stereo reproduktory, 2W x 2 (woofery), 2W x2 (výškové reproduktory), optimalizované s Dolby Atmos®, zesilovač (AMP), mikrofon 4x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s elektronickou krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Microsoft® Pluton TPM 2.0 enabled
Baterie: Integrovaná 70 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim (2-pin, Wall-mount)
Barva: Tidal Teal
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 312 x 219,3 x 13,9 mm
Hmotnost: cca 1,19 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_Slim_7_14AKP10?M=83JY0022CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157043206 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Adobe + Zoner |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,19 |
| Farba: | Tidal Teal |
| Model: | 14AKP10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 13,9 |
| Šírka (mm): | 312 |
| Hĺbka (mm): | 219,3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI5-340 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
