LENOVO TAB - MediaTek Helio G85,10.1" WUXGA TFT touch, 4GB,128GB eMMC,ARM Mali-G52 MC2,Grey,cam,Android 14,2Y
Kód: ZAEH0013CZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Tab
Part Number: ZAEH0013CZ
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Grafická Karta | Integrated Arm Mali-G52 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Pameť | 4GB Soldered LPDDR4x |
| Rozširiteľná pameť | - |
| Úložisko | 128GB eMMC 5.1 |
| Podporované Úložisko | 128GB eMMC 5.1 on systemboard microSD card, supports up to 1TB |
| Čitačka Kariet | microSD Card Slot |
| Reproduktory | 2 side speakers, optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | Front 5.0MP / Rear 8.0MP |
| Mikrofon | Mono |
| Bateria | Integrated 5100mAh (Typ.) |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | - |
| DESIGN | |
| Displej | 10.1" WUXGA (1920x1200) TFT LCD (IPS) 400nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 60Hz, Touch |
| Dotyková obrazovka | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Pero | Nie |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | Metal |
| Rozmery (ŠxHxV) | 235.7 x 154.5 x 7.5 mm |
| Hmotnost | Around 425 g |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Android™ 14 or Later |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.3 |
| Standartné porty | Standard Ports 1x USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging, digital audio 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Card slo |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier with 1-year Battery |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| EAN: | 198154670078 |
| Procesor: | MediaTek |
| Konektory: | USB-C |
| Batéria (mAh): | 5000-5999 |
| Fotoaparát zadný (Mpix): | 8 |
| Rozlíšenie displeja (pix.): | 1920 x 1200 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
