Lenovo ThinkStation P, P3 Gen 2, Tiny, U7-265, 32GB, 512GB, RTX A1000, W11P, 3ROn-Site
Kód: 30K6000ECK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2
Procesor: Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, P-core 2,4/5,2GHz, E-Core 1,8/4,6GHz, Max Turbo up to 5.6GHz, 30MB Intel Smart Cache
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Grafická karta: Dedikovaná NVIDIA RTX A1000 8GB
Paměť: 2x 16GB SODIMM DDR5-6400 Non-ECC
Disk: 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal
Napájení: 330W 90% Adapter
Síťové připojení: Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45
Bezdrátové technologie: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Klávesnice:USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Přední konektory: *1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Zadní konektory: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *3x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), one supports Smart Power On *1x HDMI® 2.1 TMDS *1x DisplayPort™ 1.4 *1x Ethernet (GbE RJ-45) *4x MiniDP na NVIDIA RTX A1000
Barva: Černá
Rozměry (Š×H×V): 179 x 182.9 x 37mm
Hmotnost: 1,4kg
Záruka: 3-year, Onsite
Odkaz na stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Compare/Detail/ThinkStation_P3_Tiny_Gen_2?M=30K6000ECK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271848968 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkStation P |
| Prevedenie: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA štandard: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | P3 Gen 2 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 5 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 330 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025060042 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX A1000 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
