Lenovo ThinkStation P, P3 Ultra SFF Gen 2, Ultra SFF, U7-265K, 32GB, 1TB, Intel int, W11P, 3ROn-Site
Kód: 30J5001NCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2
Procesor: Intel® Core Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.5GHz, 30MB Intel Smart Cache
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Paměť: 1x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Disk: 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal
Napájení: 330W 90% Adapter
Síťové připojení: Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45
Bezdrátové technologie: Ne
Klávesnice: USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Přední konektory: * 2x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Zadní konektory: * 4x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *3x DisplayPort™ 1.2 *1x Ethernet (GbE RJ-45)
Barva: Černá
Rozměry (Š×H×V): 87 x 223 x 202 mm
Hmotnost: 3,6kg
Záruka: 3-year, Onsite
Odkaz na stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkStation_P3_Ultra_SFF_Gen_2?M=30J5001NCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157888289 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkStation P |
| Prevedenie: | Ultra Small Form Factor |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA štandard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | P3 Ultra SFF Gen 2 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,9 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 2 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 3 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 330 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030026 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
