Lenovo ThinkStation P, ThinkStation P3 Tiny, Mini, Intel U7 265, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, 3ROn-Site
Kód: 30K6000FCKSSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 * armádní test MIL-STD-810H * certifikace TCO 10.0 * Intel® vPro® Enterprise s technologií Intel AMT 16 * vertikální stojánek
Provedení: Tiny (1l)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 265 (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 2,4/5,3 GHz, E-core 1,8/4,6 GHz, 30 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS)
Čipová sada: Intel® Q870
Paměť: 1x 16GB CSODIMM DDR5-6400 bez ECC
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Maximální velikost paměti: 128GB (2x 64GB DDR5 CSODIMM)
Řadič PCIe NVMe: integrovaný řadič NVMe®
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: kodek Realtek® ALC233VB, HD
Síť: Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45
Bezdrátová komunikace: ne
Klávesnice: USB Traditional, černá, čeština/slovenština
Myš: USB Calliope, černá
Správa zabezpečení: * integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0 * certifikace TCG * certifikace FIPS 140-2 * Kensington Security Slot * Chassis Intrusion Switch
Napájení: 230W 89%
Přední porty: * 1x USB-C® (USB 20 Gb/s, USB 3.2 Gen 2x2), pouze přenos dat * 2x USB-A (USB 10 Gb/s, USB 3.2 Gen 2), 1x Always On * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty: * 1x USB-A (USB 5 Gb/s, USB 3.2 Gen 1) * 3x USB-A (USB 10 Gb/s, USB 3.2 Gen 2), 1x s podporou Smart Power On * 1x HDMI® 2.1 TMDS * 1x DisplayPort™ 1.4 * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x bezpečnostní slot Kensington, 3x7mm * 1x napájecí konektor
Barva: černá
Rozměry: 179x182,9x37mm
Hmotnost: 1,4kg
Záruka: 3 roky onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkStation_P3_Tiny_Gen_2?M=30K6000FCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271848913 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkStation P |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA štandard: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | ThinkStation P3 Tiny |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 230 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025060042 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
