LG 49" signage 49UH5Q - UHD Signage, 500nit, 24, 7, 25% haze, webOS 8.0, HDMI-out X, 29.7mm, even bezel (11.4), Chromium
Kód: 49UH5Q-E.AEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 14.14 kg |
| EAN: | 8806096540695 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 49" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, RS-232 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 500 |
| VESA: | 300 x 300 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Energetická trieda: | G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
