MSI Crosshair, A18 HX A8WGKG-027CZ, R9-8940HX, 18'', 2560x1600, 32GB, 2TB, RTX 5070, W11H, Black, 2R
Kód: 9S7-184L11-027
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crosshair A18 HX A8WGKG
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 9 8940HX
Paměť: 16GB*2
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Pevný disk: 2TB*1 M.2-2280 M-KEYY
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 18 IPS-Level QHD+(2560x1600), 240Hz Refresh Rate, ANTI-GLARE, 100% DCI-P3
Dotyková obrazovka: ne
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU powers advanced AI with 798 AI TOPS
Audio: 2x 2W Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready
Web kamera: HD type (30fps@720p)
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: AMD RZ616 Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.3
Porty USB: * 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) * 3x Type-A USB3.2 Gen2
Další porty: * 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) * 1x 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack * 1x RJ45
Baterie: 90 Whrs
Napájení: 240W
Barva: Black
Rozměry: 404 x 280 x 25.6-29.9 mm (15.91'' x 11.02'' x 1.01-1.18'')
Hmotnost: 3.1 kg (6.83 lbs)
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Crosshair-A18-HX-A8WX/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377365413 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Crosshair |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 18 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,1 |
| Farba: | Černá |
| Model: | A18 HX A8WGKG-027CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 280 |
| Šírka (mm): | 404 |
| Hĺbka (mm): | 29,9 |
| Presný model CPU: | R9-8940HX |
| Hmotnosť: | Těžší nad 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
