MSI Cubi, NUC AI+ 2MG-040EU, Mini, U5-226V, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, 3R
Kód: CUBI NUC AI- 2MG-040EU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cubi NUC AI+ 2MG-040EU
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 processor 226V
Paměť: ,16 GB ,Memory on Package (MOP)
Počet slotů (celkem/volných): ,0/0
Maximální velikost paměti: ,32 GB
Pevný disk: ,512GB PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe, ,M.2-2280 M-KEY
Audio: ,2-Channel High Definition Audio
Chlazení: ,Air cooling
Síť: ,2x Intel I226-V
Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5.3
Klávesnice: ,Ne
Myš: ,Ne
Napájení: ,120W
Přední porty: , *2x ,USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A *1x ,Mic-in/Headphone-out combo *1x ,Card Reader *1x ,Copilot Button
Zadní porty: , *2x USB 2.0 Type A (R) *2x Thunderbolt 4 *2x ,RJ45 *2x ,WiFi Antenna *1x ,HDMI out 2.1
Rozšiřující sloty: ,Ne
Barva: ,Černá
Rozměry: ,135.6 x 132.5 x 50.1
Hmotnost: ,0.667
Záruka: ,36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377383967 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | MSI Cubi |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Ne |
| Myš: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | NUC AI+ 2MG-040EU |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 2 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Presný model CPU: | U5-226V |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
