MSI Cubi NUC lntel Core 3 100U, 8G, 512, INT, W11H
Kód: CUBI NUC 1MG-435EU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI Cubi NUC 1MG-435EU
Operační systém:Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader (2x P-core, 4x E-core), 8 vláken, P-core 1.2/4.7GHz, E-Core 0.9/3.3GHz, 10 MB Intel® Smart Cache)
Paměť: 1x 8GB
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost paměti: 64 GB
Pevný disk: 512GB PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe M.2 2280 M-KEY
Audio: Realtek ALC256, 2.1 Channel HD Audio
Chlazení: Air cooling
Síť: 2x 2.5GBps RJ45
Bezdrátová komunikace: *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5.3
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 120W
Přední porty: * 1x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A * 1x Mic-in/Headphone-out combo * 1x čtečka karet
Zadní porty: * 2x Thunderbolt * 2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A (R) * 2x RJ45 (2,5Gbps) * 2x HDMI v2.1
Rozšiřující sloty: 2x M.2 slot (z toho 1x obsazený), 1x 2.5'' Drive Bay
Barva: Černá
Rozměry: 135,6 x 132,5 x 50,10mm
Hmotnost: 0,625kg
Záruka: 36 měsíců
Odkaz: https://cz.msi.com/Business-Productivity-PC/Cubi-NUC-1MX/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377446778 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Modelový rad: | MSI Cubi |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Ne |
| Myš: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | NUC 1MG-435EU |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 2 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 3-100U |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
